6 650 ₴
ГАРАНТІЯ ВІД 6 МІСЯЦІВ
Екран: 15.6" TN 1920x1080 Full HD
Процесор: Intel Сore i5-5200U 2.20GHz (2 ядра/4 потоки, кеш 3 MB, частота до 2.70 GHz)
Пам'ять: 8GB DDR3
Диск: HDD 500GB
Відеокарта: AMD Radeon R7 M260 1GB GDDR5
USB, VGA, DP, Ethernet
Відсутня Камера
Особливість: ноутбук має незначні сліди використання на корпусі. Відсутня Камера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Об'єм кешу L2 | 3 Мб |
| Модель процесора | Intel Core i5-5200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | TFT TN |
| Сенсорний екран | Ні |
| Мультитач екран | Ні |
| Підтримка 3D | Ні |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | AMD/ATI |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon R7 M260. |
| Об`єм відеопам'яті | 1 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Інтерфейс HDD | Serial ATA |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Карти пам'яті | |
| Вбудований картрідер | Так |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi |
| Вбудована мережева карта | Так |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), DisplayPort |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Пристрої позиціонування | PointStick і Touchpad |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 52.4 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований кардридер | Так |